Your search results

Ankara’da Konut Fiyatları En Fazla Yükselen İlçeler

Ankara’da Satılık Ev Fiyatları

Ankara ilinde son bir yıl içerisinde satılık konutların fiyatları %1.23 artmıştır. Aynı özelliklerdeki ortalama satılık konut fiyatları 236.730 TL olurken, Ortalama satılık konut büyüklüğü 130metrekaredir.

Ankara’da Ortalama Geri Dönüş Süresi 17 Yıl

Ankara ilinde satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı 1.821TL’dir. Aynı özelliklere sahipsatılık konutların geri dönüş yani amortisman süreleri 17 yıl seviyelerindedir.

Ankara’da Konut Fiyatları En Fazla Yükselen İlçeler

Yıllık ortalamalara bakıldığında Nisan 2019 sonu itibarıyla konut için Ankara ilinde en fazla değer kazanan ilçeler sırasıyla Şereflikoçhisar, Çankaya, Altındağ, Çubuk, Pursaklar olmuştur.

Ankara’da Konut Fiyatları En Fazla Düşen İlçeler

Yıllık ortalamalara bakıldığında Nisan 2019 sonu itibarıyla konut için Ankara ilinde en fazla değer kaybeden ilçeler sırasıyla Çamlıdere, Akyurt, Polatlı, Beypazarı, Etimesgut olmuştur.

Ankara’da En Hızlı Kazandıran İlçeler

Amortisman süreleri dikkate alındığında ise Nisan 2019 sonu itibarıyla Ankara ilinde en hızlı geri dönüşe sahip ilçeler sırasıyla Nallıhan, Haymana, Çamlıdere, Ayaş, Etimesgut olmuştur.

Ankara’da En Geç Kazandıran İlçeler

Amortisman süreleri dikkate alındığında Nisan 2019 sonu itibarıyla Ankara ilinde en geç geri dönüşe sahip ilçeler sırasıyla Gölbaşı, Kahramankazan, Pursaklar, Çubuk, Elmadağ olmuştur.

 

Ankara Çankaya’nın Konut Endeksi

May 22, 2019
Ankara, Çankaya ilçesinde son bir yıl içerisinde satılık konutların fiyatları %5.55 artmıştır. Aynı özelliklerdeki [devamı]
Okumaya devam et

Ankara’da Yaşamak İçin Nedenler

Mar 04, 2016
ANKARA’DA YAŞAM Ankara Türkiye siyasetinin başkenti, ülkenin kalbi olan büyükşehir. Öğrenci, memur, siyasetçi [devamı]
Okumaya devam et

Compare Listings