Your search results

HAKKIMIZDA

Uzun yıllardır gayrimenkul sektöründe etkin pazarlama ve danışmanlık hizmetleri vermekte olan KEYA Real Estate; giderek büyümekte olan hedefleri ile birlikte müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Uzman ekibi ile birlikte, müşterilerine doğru yerde ve doğru zamanda, doğru hizmeti sunabilmek adına çalışmakta, sektörde uzun süredir üst sıralarda yer almasının kattığı tecrübeler sayesinde Ankara’nın yükselen bir değeri olarak gayrimenkul piyasasına katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Sürekli değişmekte ve gelişmekte olan sektör içerisinde, değişen teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli geliştirmekte, vizyonunu ve misyonunu genişleterek sektördeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır.

MİSYONUMUZ

İş kalitesinde, hizmette, beraber çalıştığımız franchise ofislerimiz ve sektördeki diğer paydaşlarla olan ilişkilerimizde en iyi olmak ve sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiğimiz bu alanda sektörel yönetime de talip olup üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Verdiğimiz hizmetlerimizin kalitesi, ekibimizin kalitesiyle başlar. En iyi gayrimenkul danışmanını ekibimize çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, bu devamlılığı sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

VİZYONUMUZ

KEYA Real Estate; çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. En temel hedefleri ise ülkesi, müşterileri, ortakları ve bayileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmaktır.

Müşterileri için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliği olan firmamız için, yaptığı işe sahip çıkmak ve verdiği hizmet sonrasında da müşterilerinin yanında olmak kendine edindiği en önemli vizyondur.

Compare Listings